Kadra

Opiekunowie to osoby z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.
W większości wychowankowie szkoły, którzy od dziecka są z nami.

Doskonale znający miejsce oraz specyfikę prowadzonych zajęć i technik szkolenia windsurfingowego w naszej szkole.
Młodzi ludzie posiadający umiejętności i kwalifikacje instruktorskie nie tylko związane z pływaniem na desce, ale również innymi dyscyplinami sportu takich jak żeglarstwo, kitesurfing, nurkowanie, narciarstwo czy snowboard.
Pasjonaci, dzięki którym panuje tu niezapomniana atmosfera wakacji, beztroski i zabawy.


Maja

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Fizjoterapeutka. Uśmiechnięta, pozytywna, uzależniona od wietrznej pogody, słońca i wody. Preferuje ekologiczny styl życia. Miłośniczka zwierząt. Uwielbia sporty letnie i zimowe takie jak windsurfing, kitesurfing, snowboard. Od wielu lat pracuje jako instruktor windsurfingu i snowboardu. W wolnym czasie praktykuje jogę.

Banaś

Swoją przygodę z windsurfingiem rozpoczął w 2015 na półkoloniach i od tamtego czasu jest to jego życiowa pasja. Dwa lata później dołączył do kadry instruktorskiej w naszej szkole, którą traktuje jak swój drugi dom. Gdy nie pływa na windsurfingu, jeździ na deskorolce.

Szymek

Swoją przygodę z windsurfingiem zaczął w wieku 10 lat. Wielki fan sportu. Kreatywny i z poczuciem humoru. W kadrze od 2015 roku. Najbardziej lubi mierzyć się z trudnymi warunkami na wodzie i robić trick’i freestyle’owe. Kiedy nie pływa gra w futbol amerykański.
Od zawsze fascynował się sportem, a wind jest dla niego jak tlen.

Alan

Student prawa, maniak prędkości na wodzie, zapalony żeglarz i motorowodniak. Instruktor z wieloletnim doświadczeniem, dla którego ta praca jest synonimem relaksu. Nigdy nie pytajcie go czy dobrze wieje, bo choćby panował sztorm to i tak powie, że było słabo. Natomiast śmiało możecie poprosić go o dobrą radę, gdy zdarzy się Wam windsurfingowa zagwozdka. 

Olga

Swoją przygodę z windsurfingiem Olga zaczynała w naszej szkole jako jeden z bardziej wytrwałych maluchów, który bez względu na pogodę był zawsze gotowy zejść ma wodę. Zawsze uśmiechnięta i naładowana pozytywną energią, świetnie dogaduje się nie tylko z dziećmi, ale również starszymi kursantami. Poza sezonem zapalona snowboardzistka i miłośniczka boksu tajskiego.

Kleniu

Magister fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Instruktor windsurfingu i snowboardu. Na co dzień spełnia się zawodowo oraz zajmuje się treningiem motorycznym i kalisteniką.  W sezonie wraca na spot, żeby znów poczuć wiatr we włosach i szkolić na windzie. Od dziecka miłośnik sportów wszelkich. Po mocnej sesji na windsurfingu, czy kitesurfingu lubi odprężyć się przy dobrej muzyce w gronie znajomych. Mega pozytywny i zakręcony gość!

Kamila

Spec od kreatywnej i bezpiecznej zabawy.  Zawodowo pedagog, nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego. Opieka nad dziećmi to dla niej nie tylko praca, ale także pasja.

Żaneta

Ogarniacz inicjatyw wszelkiej maści. Miłośniczka turystyki pieszej i sportów wodnych. Żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, członek Akademickiego Klubu Turystycznego w Olsztynie,  Yacht Klubu UWM oraz Pokojowego Patrolu. Uwielbia poranną kawę na jachcie i wieczorne tańce w portowych tawernach.